سلام مهمان عزیز ، اگر این پیغام را مشاهده میکنید به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکرده اید ! ثبت نام کنید و از تمام امکانات انجمن بهرمند شوید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید
طراحی سایت لاو اسکین
هنوز هم شهید میشود
هر بار که ظالمی بر ظلمی مداومت می کند، هر بار قلب یتیمی پر می شود از اندوه، حسین یک بار شهید می شود.

بهرام محترمی در یک گروه تلگرامی مناسبتی نوشته است:
هر بار پیرمردی از شدت فقر، زیر پل عابری از سرما وگرسنگی به خود می پیچید، تیزی تیغی بر صورت حبیب بن مظاهر می نشیند.
هر بار که دختری، از هراس و هول گرگ های خیابان قالب تهی می کند، یک بار خون به دل رباب می شود.
هر بار که دست ناجوانمردی بر صورت کودکی که از گرسنگی سیبی دزدیده است، سیلی می کارد نیزه ای به سینه ی قاسم فرو می رود.
هر بار که خانواده ی بیماری، در پیاده روهای مقابل بیمارستان، در نداری و نومیدی و غریبی، درمانده می شوند، بغضی در گلوی مسلم فرو می شکند.
هر بار که پدری که از فرط فقر، روی پله ای می نشیند تا امیدکودکان گرسنه اش از خالی دست ها ماتم نشود، خنجری پهلوی حربن ریاحی را پاره می کند.
هر بار که مادری در پول کفش کودکش می ماند و حسرت خوردن جگرگوشه اش می شود کاستن جانش، یک بار تیر حرمله بر گلویی شش ماهه می نشیند.
هربار که برادری دشنه ی نامردی را بر پشت برادرش می زند، دست های یک ماه بریده می شود و بر خاک فرو می افتد.
هر بار زنی زیر لگدهای نامرد شوهری، کبود می شود و بی پناه می ماند، یک بار آتش به خیمه گاه زینب می افتد.
هر بار که مهاجری افغان تحقیر می شود، دختر بچه ای به شهوت مردی فروخته می شود، هربار ظالمی بر ظلمی مداومت می کند، مسندی چرب می شود به رشوه و زور و قدرت، هر بار قلب یتیمی پر می شود از اندوه، هربار که کارگری زیر سیل دشنام کارفرمای نوکیسه ی خود استخوان خرد می کند، هربار که شانه های فروافتاده ای از پله های داروخانه ای پائین می آید، هر بار که صاحبخانه ای بساط محقر مستاجری درمانده را روانه ی خیابان می کند، هربار که دست کثیفی بر صورت بچه های کار کشیده می شود، هربار که کودکی سر گرسنه بر زمین می گذارد، هر بار که آه مظلومی در گلو می ماند و می شکند ، حسین، یک بار در خیابان های تهران شهید می شود؛ که سرخی خونش تاریخ را رها نمی کند. کشیده می شود تا روزگاران ما تا بدانیم هنوز سخت بر سر پیمان سترگ خویش ایستاده است.
من الْمؤْمنین رجالٌ صدقوا ما عاهدوا الله علیْه فمنْهم من قضى نحْبه و منْهم من ینتظر و ما بدلوا تبْدیلًا
از مومنان کسانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند، بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود دگرگون نکرده اند.

resim
نقل قول
لایک شده توسط: fatimaw
resim

resim
نقل قول
لایک شده توسط: hulya-cevher ، fatimaw
تــــا قــــیآمت ز قـیآم تــو قـیآمَــت بـرپآست

از قیـــــــام تو پیــــام تو عَـــیان است هَــنوز

همــه مـآه اَســـت مُــحرم ، هَـــمه جا کـــرب و بلاست

در جهان مـــــوج جَهاد تو روان اســت هنوز . . .

آغاز محرم و ایام سوگواری حسینی تسلیت باد
نقل قول
resim

resim
نقل قول
resim

دست از سرم بردار
من بابا ندارم

سیلی نزن
من باکسی دعوا ندارم