سلام مهمان عزیز ، اگر این پیغام را مشاهده میکنید به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکرده اید ! ثبت نام کنید و از تمام امکانات انجمن بهرمند شوید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید
طراحی سایت لاو اسکین
معرفی چند سایت مفید ، جذاب ، جالب و کاربردی
Lightbulb 
1- سایت photofunia

یکی از سایت های جالبیه که میتونید توسط این سایت عکس های بامزه بسازید

حتی میتونید کارت پستال ، اسلاید شو ، نوشته های جالب ساخت

به این شکل که عکس خود را اپلود می کنید و یا یک عکس از بازیگران که در به شکل بیل برد تبدیل می شود.

بهتون پیشنهاد میکنم حتما به این سایت سر بزنید.
resim

===============
2- سایت trollfootball.me

یک سایت جذاب و دیدنی برای علاقه مندان به ورزش فوتبال

تو این سایت شما تموم اتفاقات دنیای فوتبال رو به شکل ترول و عکسای خنده دار خواهید دید

و ساعت ها میتونید وقتتون رو توش صرف کنید و بی شک از دیدن عکسای بامزه خسته نخواهید شد
resim
----------------------------------
3- سایت  paintraincomic

یک سایت فوق العاده در زمینه تصاویر و نقاشی های طنز می باشد

پیشنهاد می کنم کسانی که تا حدودی زبان انگلیسیشون قوی هست به این سایت مراجعه کرده و ساعت ها از عکس ها و نقاشی های کمیک لذت ببرند.
resim
نقل قول
لایک شده توسط: mraliw ، mahboobeh ، parinaz-a
یک سایت خیلی جالب و ساده ، کافیه توی صفحه ای که باز میشه ، سال تولدتون رو به میلادی وارد کنید تا تمام اطلاعات مهم اون سال رو به شما نشون بده ، اطلاعاتی مثل معروف ترین فیلم اون زمان ، معروف ترین کتاب ، قهرمان های مسابقات ورزشی ، اختراعات علمی و ...
whathappenedinmybirthyear.com

مقایسه ی کشورها از چند جنبه ی مختلف در سال 2009 با یک نمودار گرافیکی خیلی جالب و ساده ، کافیه اول نام یک کشور و بعد هم نام یک کشور دیگه رو انتخاب کنید تا نمودار مقایسه ی این دو کشور رو رسم کنه ، خیلی ساده و سریع ...
http://www.prosperity.com

یادتون هست صفحه ی اول سایت یاهو سال 1998 چه شکلی بود؟ سایت گوگل در سال 1998 که واقعاً دیدن داره ، زمانی که اصلاً معروف نبود ، کافیه به این آدرس برین و سایتی رو که میخواین گذشته ی اون رو ببینید وارد کنین تا یک آرشیو کامل از صفحه ی اول اون سایت رو از زمان مادها تا الان براتون بیاره
www.web.archive.org

یک سایت فوق العاده جالب و سرگرم کننده ، بازی هایی که بر اساس قوانین فیزیک طراحی شدند و مطمئناً میتونن زمان بیکاری آدم رو شدیداً سرگرم کنن ، ساده اما فوق العاده سرگرم کننده ...
www.physicsgames.net
نقل قول
لایک شده توسط: mraliw
خیلی سایت های خوبیه ولی برای من نمیاد!!!  Smile(5)
زندگی ، خسته کننده تر از اونیه که تجربش کنی...!
نقل قول
لایک شده توسط: mahboobeh
(1396/10/14، 07:50 ب.ظ)bahareh نوشته است: خیلی سایت های خوبیه ولی برای من نمیاد!!!  Smile(5)

من تست کردم باز شد به غیر این 1- سایت photofunia که باید با چیزشکن برید
نقل قول
(1396/10/15، 01:49 ق.ظ)ilove نوشته است: من تست کردم باز شد به غیر این 1- سایت photofunia که باید با چیزشکن برید

ممنون درست شد  Smile(1)
نقل قول
لایک شده توسط: mahboobeh ، ilove
(1396/10/15، 11:26 ق.ظ)bahareh نوشته است:  
ممنون درست شد  Smile(1)

خواهش Smile(3)
نقل قول

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی سایت (webconfs) جهت بدست آوردن سن دامنه mraliw 2 1,057 1397/07/11، 12:23 ب.ظ
آخرین ارسال: mraliw
Exclamation معرفی سایت ارائه دهنده vps رایگان (یک ماهه) ilove 7 2,212 1397/04/14، 09:53 ق.ظ
آخرین ارسال: parinaz-a
  معرفی سایت طراحی آنلاین آواتار mraliw 4 1,521 1396/10/12، 05:41 ب.ظ
آخرین ارسال: amir
  معرفی سایت تست و آزمایش آنلاین کدهای html mraliw 0 954 1396/05/26، 12:39 ب.ظ
  معرفی سایت (moz) جهت چک و سنجش پیچ اتوریتی و دامین اتوریتی وب mraliw 0 1,388 1396/04/27، 02:53 ب.ظ
  معرفی سایت الکسا (alexa) جهت تست و سنجش رتبه وب mraliw 0 932 1396/04/25، 11:23 ب.ظ
Wink معرفی سایت شکلک های ریزه میزه و متحرک روشنا 8 2,318 1395/09/06، 11:43 ق.ظ
آخرین ارسال: یـــگانه
  معرفی سایت pixiz برای ادیت هرچه بهتر عکسهای شما fatimaw 4 1,770 1395/07/18، 07:16 ب.ظ
آخرین ارسال: Yegane-m
  معرفی چند سایت خوب mahboobeh 14 4,527 1395/05/31، 02:40 ب.ظ
آخرین ارسال: Kamelya
Lightbulb معرفی سایت ساخت آواتار جهانی روشنا 14 7,338 1395/05/17، 11:42 ق.ظ
آخرین ارسال: روشنا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان