سلام مهمان عزیز ، اگر این پیغام را مشاهده میکنید به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکرده اید ! ثبت نام کنید و از تمام امکانات انجمن بهرمند شوید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید
ارزیابی سئو سایت
#1
ارزیابی سئو سایت

ارزیابی سئو سایت می تواند کمک نماید تا شما در جهت بهبود وضعیت سئو سایت و پروسه بهینه سازی سایت خود اقدام و عمل نمایید. سایت های آنلاین بسیاری وجود دارند که براساس متریک های سئو که تعریف نموده اند به ارزیابی و آنالیز سئو سایت شما اقدام می کنند. اغلب صاحبان سایت به منظور اصلاح عملکرد خود در سئو به سایت های آنلاین آنالیز و ارزیابی سئو مراجعه می کنند تا به رفع مشکلات خود بپردازند و در نتیجه بهبود در رنکینگ را داشته باشند.


سایت های آنلاین در ارزیابی سئو

سایت های بسیاری در ارزیابی سئو سایت وجود دارند که لیست پایین برخی از مهم ترین سایت های آنلاین آنالیز سئو را بیان کرده است.

Gtmetrix.com

Ahrefs.com

Majestic.com

moz.com/researchtools/ose

seotest.com

woorank.com

chkme.com

با مراجعه به این سایت ها می توانید وضعیت سئو سایت خود و نیز دیگر رقبا را مشاهده نمایید. بررسی و ارزیابی هدینگ های صفحه ، میزان استفاده از کلمات کلیدی ، سرعت سایت ، بهینه سازی تصاویر ، آنالیز بک لینک ها ، دامنه ی بک لینک ها ، متن انکر تکست ها در بک لینک ، وضعیت لینک دهی داخلی ، حجم صفحات ایندکس شده و دیگر پارامترها را بررسی می نماید و در خروجی عدد و یا میزانی را به عنوان تراس رنک و نیز میزان سئو سایت شما بیان می کند. اگرچه خروجی اصلی در وضعیت سئو شما ، نمایش لینک در نتایج جستجو می باشد اما این سایت های آنلاین ارزیابی سئو می تواند موجب شود که مشکلات و نیز معایب در بحث سئو سایت خود را بدانید و در جهت رفع آن اقدام کنید.
نقل قول
لایک شده توسط: amir-hi ، mraliw
#2
خیلی مرسی
عالی بود
نقل قول
لایک شده توسط:
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان