سلام مهمان عزیز ، اگر این پیغام را مشاهده میکنید به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکرده اید ! ثبت نام کنید و از تمام امکانات انجمن بهرمند شوید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید
طراحی لوگو عاشقانه اسم
#1
گروه طراحی تبریز دیزاین
جهت سفارش 
از طریق تلگرام

 طرح خصوصی از طریق خصوصی همین جا

از طریق اینجا پاسخ


نقل قول
لایک شده توسط: mraliw
#2
منتظر حضور گرمتان هستیم  Smile(17) Smile(9)
نقل قول
لایک شده توسط:
#3
اهمیت طراحی لوگو در برند سازی

شما بعنوان مالک یک بیزنس بایستی بعد از تعیین غرض عمل کاری خویش ،بدنبال شناسنامه‌ای برای معرفی و به ذهن سپاری خویش باشید. مشتریان شما و عموم بایستی براحتی شمارا بیاد بیاورند .اولی مرحله مارک سازی ، طراحی یک لوگوی مطلوب با مورد یا این که معنا فعالیت شماست.

مدام او‌لین نگاه بیشترین تاثیر را در مشتری خواهد داشت.اینکه چقدر روئت کرد یک شخص درنگاه نخستین به تارنما شما مثبت باشد مطرح ترین برگ پیروز شما خواهد بود. لوگو درواقع صورت‌ی مارک کاری شما میباشد؛همانقدر که ظاهرا شخصی و چیدمان گوشه و کنار عمل اهمیت میدهید ،لوگو نیز در ذهن استفاده کننده تداعی وجهه کمپانی شما را داراست.

resim
به همین ادله طراحی لوگو و آرم ، جنبه ی استراتژی بازاریابی هر بیزنس را تشکیل میدهد. لوگوها از روش ارائه مضمون‌ یا این که موضوعی خاصی و یا این که با تایپوگرافی یک کلمه و واژه طراحی میشوند و غرض مهم آن شناسایی و به حافظه سپاری بهتر کسب وکار شما برای مشتری میباشد.

لوگوها مهم ترین عنصر بصری نام‌و‌نشان هر مارک می باشند. لوگوی کمپانی‌ها، بر روی نوشت افزار، وب سایت، کارت های تجاری و اطلاع رسانی های تبلیغاتی هر کمپانی ظواهر میگردند؛ به همین برهان لوگوهای خوب به شرکت های، نهادها و سازمان ها در مسیر توفیق امداد متعددی می نمایند.

لوگوهای خوب برای مخاطبان، منحصربه‌فرد و قابل شعور میباشند. اگرچه گزینش‌های بی شماری برای رنگ و موادتشکیل دهنده بصری لوگو وجود داراست، ولی یک لوگوی خوب باید به جابجایی برخی داده ها مهم در رابطه شما و سازمان شما یاری دهد. این نکته که لوگوی طراحی گردیده با طراحی وب شما مطابقت و همخوانی داشته باشد امتیاز دیگری میباشد که از آن سود‌مند گردیده‌اید.

نکته قابل توجه در‌این ارتباط و خطایی که اکثرا آنرا مرتکب می‌شوند اینست که شما هر چقدر که هنرمند و ایده پرداز باشید نباید لوگوی مارک خویش را طراحی نمائید. طراحی لوگو، یک تخصص ویژه میباشد و می بایست به دارای تخصص این فعالیت سپرده خواهد شد. ولی میتوانید ایده ها و ایده های خویش را با دسته طراحی لوگو فی مابین بگذارید ولی هیچ وقت شخصا مبادرت نکنید! صرف اندکی هزینه در‌این مرحله نقش مهمی در توفیق مارک شما در بازار داراست.

نکته مهم دیگر، به معنی لوگو گشوده می شود. بسیار چشم گردیده که برندهای مو جود در بازار از لوگوهایی به کار گیری می نمایند که در برقراری رابطه با مشتری ناموفق می باشند. از جمله دستکم ۱۰ کمپانی تعالی در ایالات متحده طی ۵ سال از فرصت عمل خویش تغییر تحول لوگو داده اند. از دسته طراحی بیش تر از یک مثال پیشنهادی را طلب نمائید.

پیشنهادات خویش را ارائه نمایید و در غایت با فکر به لوگوی مطلوب مجاورت گردید. در مرحله امتحان و غلط از نزدیکان یاری بگیرید چون بعد از مدتی دیده شما به طرح های ارائه گردیده عادت می نماید و از فهم و شعور ایرادهای مو جود در آن عاجز می گردد. بیاد داشته باشید لوگو ویترین یک بیزنس میباشد. هر چقدر تروتمیز و بدون نقص مهیا گردد به به عبارتی واحد سنجش در جذب مشتریان غالب خیس خواهید بود. می بایست تمامی گروهها با سلایق متفاوت را راضی نمایید پس لوگو لهجه رابطه با مشتری میباشد.


یک لوگوی خوب و با معنی دارای ربط می تواند امداد بخش اعظمی به برندسازی شما بکند. لوگو شما شناخته گردیده خیس می‌شود و سبب ساز شناخته‌خیس شدن خویش شما و برندتان می گردد. در طراحی وب اصفهان به کار گیری از یک لوگوی مطلوب بسیار اهمیت دارااست. لوگو شما روی وبسایت می تواند معرف شما به مجموع یوزرها وب سراسر جهان باشد و اما گوگل هم برای یک لوگوی مخصوص و نسخه برداری نشده ،اهمیت متعددی قائل میباشد زیرا نام و نشان شما خواهد بود.
نقل قول
لایک شده توسط:
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان