سلام مهمان عزیز ، اگر این پیغام را مشاهده میکنید به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکرده اید ! ثبت نام کنید و از تمام امکانات انجمن بهرمند شوید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید
چطور بفهمم اونی که دوستش دارم ، دوستم داره یا نه (راز های دوست داشت?
#1
Heart 
راز های دوست داشتن و عشق واقعی :

1- اگر فردی واقعا شما را دوست داشته باشد به خواسته ها و علایق شما توجه زیادی نشان می دهد ، برای مثال حتما از شما می پرسد که از زندگی تان چه می خواهید و بزرگترین آرزوهایتان چیست.

2- اگر فردی واقعا به شما علاقمند باشد حتما دوست دارد بداند که شما چه علایقی دارید و از چه چیزهایی بدتان می آید. وقتی یک نفر به کارهای شخصی و موفقیت و شادی فرد دیگر خیلی علاقه نشان می دهد یعنی واقعا آن فرد را دوست دارد.

3- اگر فردی همیشه در شادی های شما سهیم است ، شما را دوست دارد. وقتی در یک رابطه، حسادت و رقابت وجود ندارد یعنی هر دو نفر به یکدیگر واقعا علاقمند هستند. کسانی که یکدیگر را دوست دارند از موفقیت و شادی یکدیگر خوشحال می شوند.

4- اگر فردی واقعا به شما علاقمند باشد وقتی که شما یک روز سخت را پشت سر گذاشته اید سعی می کند شرایط آسایش و آرامش شما را فراهم کند. کسانی که واقعا یکدیگر را دوست دارند در بدترین و بهترین شرایط زندگی در کنار یکدیگر هستند و از هم حمایت می کنند.

5- اگر فردی در زندگیت وجود دارد که در شرایط سخت در کنار توست و سعی می کند تو را آرام کند، آن فرد واقعا شما را دوست دارد.

6- اگر فردی عمیقا به شما علاقه داشته باشد ، دوست دارد زمان زیادی را با شما سپری کند. برای باهم بودن لازم نیست حتما دلیل و یا برنامه ای وجود داشته باشد ، کسانی که واقعا یکدیگر را دوست دارند از صحبت کردن با یکدیگر هم لذت می برند.

7- اگر فردی از دیدن شما واقعا خوشحال می شود یعنی خیلی دوستتان دارد.

8- اگر فردی صبورانه به شما کمک می کند که مشکلات شخصی خود را حل کنید، حتما خیلی دوستتان دارد.

9- اگر احساس می کنید در سخت ترین شرایط زندگی همیشه یک پشتیبان دارید ، بنابر این عشق را پیدا کرده اید.

10- اگر فردی حتی به جزئی ترین کارها و حرفهای شما توجه می کند و بعد از گذشت یک مدت زمان طولانی حتی کوچکترین حرفهای شما را هم به یاد می آورد ، یعنی خیلی به شما علاقمند است.

11- اگر فردی رنگ لباسی که شما در مراسم سال گذشته پوشیده بودید را به یاد دارد یعنی شما برایش مهم هستید و کارهایی که شما انجام می دهید تاثیر ماندگاری روی او دارد.
resim
نقل قول
لایک شده توسط: mraliw ، mahboobeh
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان