سلام مهمان عزیز ، اگر این پیغام را مشاهده میکنید به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکرده اید ! ثبت نام کنید و از تمام امکانات انجمن بهرمند شوید.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید
طراحی سایت
لاو اسکین
تم اسکای
به سلامتی روزی که...
به سـلامتی دخـتری که هرچقـــدر هم از دست عشقش ناراحت باشه فقـــط سرش غر میزنه و باهاش قهر میکنه اما هیچــوقت دلش نمیــاد خیانت کنه .. یا با پسـر دیگه ای بپـره چون واقعا عاشـــقشه و وفـادار.

resim
نقل قول
لایک شده توسط:
بنوش به سلامتی اون چندتا شونه که تابوت من رو شونه هاشونه...
سلامتی صوت قران یه بینوا...سلامتی اشکا...سلامتی خاکا...

سلامتی سنگا...سلامتی دل کندنا...سلامتی بغض کردنا...

سلامتی تنهایی زیر خاک...سلامتی روزی که نیستم...

سلامتی روزی که رفیقا فراموشم میکنید...

سلامتی روزی که هیچ یاد وخاطره ای ازم تو ذهن اطرافیانم نمی مونه...

سلامتی اون دسته افرادی که با یادشون زندگی کردم ولی هیچ وقت یادم نبودن...

سلامتی اون همه خاکی که روم میریزن تا بفهمم چقدر سنگینی میکردم رو دله بعضیا..

سلامتی روز اخر زندگیم...

resim

resim
نقل قول
لایک شده توسط:
به سلامتی دلــــــم ...

که برای کسی دل تنگ شده...

که حتی ...

روحش هم از این دلتنگیم ...

خبـــــــــــــر نداره....

resim

resim
نقل قول
لایک شده توسط:
resim

resim

resim
نقل قول
لایک شده توسط:
resim

resim

resim
نقل قول
لایک شده توسط:
resim

resim

resim
نقل قول
لایک شده توسط:
✘بسلامتی روزی که رو سنگ قبرم بنویسن :خودش نمیخواست بره ولی مجبور شد✘ ۰ ۰ ✘بسلامتی دکتری که بالا سرم بگه ان شاالله اخرین غمتون باشه✘ ۰ ۰ ✘بسلامتی خدایی که از همه چي زندگيم خبر داشت,مشکلام,غمام,گرفتاريام ولي.....✘ ۰ ۰ ✘بسلامتی دل های که از هم دورن ولی ب عشق هم میزنن✘ ۰ ۰ ✘بسلامتی روزی که از ته دل بخندی بگی ای کاش الان اینجا بودی خیلی دلم برات تنگ شده✘ ۰ ۰ ✘ب سلامتی روزی که دوستام باهم برن بیرون بگن ای کاش اینجا بود حداقل باهم میخندیدم✘ ۰ ۰ ✘بسلامتی کسایی که جلوم گفتن خیلی دوست دارم ولی تو دلشون خبر دیگه ای بود✘ ۰ ۰ ✘بسلامتی این دنیا که با تمام نامردیاش ولی دلم نمیاد ازش دل بکنم بخاطربعضي ادماش✘ ۰ ۰ ✘بسلامتی روز . ماه . سال ... که باعث میشه زود تر فراموشم کنن✘ ۰ ۰ ✘ ب سلامتی کسایی که تو اوج دل تنگی . گرفتاری کنارم نبودن....✘ ۰ ۰ ✘بسلامتی گريه هاي فرشته ي زندگيم....✘ ٠ ٠ ✘بسلامتي ادمي ک وقتي حرفاشو شنيدم داغون شدم....✘ ٠ ٠ ✘بسلامتي روزی که پاتوق رفیقام سره قبرم باشه...✘

resim
نقل قول
لایک شده توسط: Kosar2015
بعضــیا اونقــــدر ماهـــن کـه به جــای این که دور خورشـید بـــگردن خورشــید دورشون می گــرده ســلامتیه هـمه ی مـاه های مـجازی که خــودم دور همـــشون مـی گردم
ماه من =>کاملیا Smile(9) Smile(10)

resim
نقل قول
لایک شده توسط:
به سلامتی اون سربازی که تو ایست بازرسی شیشه ----- دید ولی فقط خندید و گفت ی پیک هم بسلامتی دوست دخترم بزنید که امشب شب عروسیشه

resim
نقل قول
لایک شده توسط:
به سلامتـى کسي که تو خيالمونه، 

ولي بي خيالمونه...
Smile(7)

resim
نقل قول
لایک شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به سلامتی روزی که 3 Kamelya 12 2,482 1395/07/02، 09:46 ب.ظ